Vnitřní pokrytí 2G/3G/LTE/Wi-Fi

Jsme průkopníky v profesionálním rádiovém plánování pokrytí budov a dopravní infrastruktury. Využíváme profesionálních nástrojů jak k plánování, tak i k následné optimalizaci dostatečné úrovně pokrytí v každé části budovy nebo kousku infrastruktury.

Úzce spolupracujeme s operátory a developery v této oblasti. Edukujeme zákazníky i širokou veřejnost ke změně vnímání nutnosti mít či nemít "signál" uvnitř. Naší misí je, aby úvaha, nad tím zda bude v budově dostatečný signál a data byla řešena již v ranných fázích každého nového projektu. A jsme přesvědčení, že se to daří, i s ohledem na narůstající poptávku po komplexně vypracovaných projektech a množství realizací v poslední době.

Nabízíme komplexní řešení, počínaje samostatným radiovým návrhem, projekcí, projednání s operátory, realizaci a provedení všech požadovaných měření a konče následnou optimalizací celého systému.

Zároveň jsme si vědomi, že vždy jde o částečný kompromis mezi vnitřní architekturou a výkonem systému. Proto Vám nabídneme řadu designových prvků, s kterými kompromis už dělat nemusíte.

POČÍTEJTE S NÁMI

O naše bohaté zkušenosti se opírají jednotlivci i velké firmy.

INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP

Budujeme vztahy založené na vzájemné důvěře a spokojenosti klienta.

OCHRANA INVESTIC

Naše řešení reflektují potřeby klienta s ohledem na ochranu investic.

CO DĚLÁME

Poskytujeme profesionální služby v oblasti instalací, systémové integrace, návrhu sítí, výstavby a servisu telekomunikačních technologií.

Hlavní kontakt

Dobronická 1257
148 00 Praha 4 - Kunratice

(+420) 261 112 941
(+420) 261 112 940 (FAX)

© 2019 Instelnet s.r.o. - All rights reserved. | Created by WEBB Creative