Identifikační údaje

Instelnet s. r. o.
Dobronická 1257
148 00 Praha 4 - Kunratice

IČO: 24128996
DIČ: CZ24128996
Datová schránka: 9iw3vxn
Číslo účtu: 244194366/0300

Společnost je zapsána pod spisovou značkou C 181225 vedené u rejstříkového soudu v Praze.

Obchod a vedení společnosti

Ing. Martin Procházka

Ředitel společnosti
  • prochazka@instelnet.cz
  • +420 261 112 941

Rychlý kontakt

  • obchod@instelnet.cz
  • objednavky@instelnet.cz
  • fakturace@instelnet.cz

Ing. Petr Kříž

Obchodně projektový ředitel
  • kriz@instelnet.cz
  • +420 603 400 662

Řízení projektů

Ing. Michal Rašín

Senior Project manager
  • rasin@instelnet.cz
  • +420 727 926 424

Martin Svoboda

Servisní a projektový specialista
  • svoboda@instelnet.cz
  • +420 602 154 969

Miroslav Machač

Projektový manager - výstavba
  • machac@instelnet.cz
  • +420 737 264 541

Projekce a plánování

Ing. Ladislav Váňa

Vedoucí elektroprojektant
  • vana@instelnet.cz
  • +420 727 926 423

Ing. Ondrej Ferianc

Projekce a plánování - radiové sítě
  • ferianc@instelnet.cz
  • +420 725 940 165

Miroslav Faltys

Projekce a dokumentace
  • faltys@instelnet.cz
  • +420 727 957 368

Realizace a servis

Pavel Pospíšil

Šéf technik - výstavba operátoři ČR
  • pospisil@instelnet.cz
  • +420 606 057 770

Jiří Tvrdoň

Šéf technik - servis UPS
  • tvrdon@instelnet.cz
  • +420 725 819 349

Jiří Marek

Šéf technik - realizace energo
  • marek@instelnet.cz
  • +420 727 941 275

Sklad a výroba

Ladislav Bencze

Vedoucí skladu
  • sklad@instelnet.cz
  • +420 602 641 182

Aleš Halaška

Skladník
  • sklad@instelnet.cz
  • +420 727 926 422

Tomáš Vávra

Vedoucí výroby
  • vyroba@instelnet.cz
  • +420 261 112 941

Kde nás najdete

Napište nám

Zanechte prosím zprávu, brzy se Vám ozveme.

CO DĚLÁME

Poskytujeme profesionální služby v oblasti instalací, systémové integrace, návrhu sítí, výstavby a servisu telekomunikačních technologií.

Hlavní kontakt

Dobronická 1257
148 00 Praha 4 - Kunratice

(+420) 261 112 941
(+420) 261 112 940 (FAX)

© 2019 Instelnet s.r.o. - All rights reserved. | Created by WEBB Creative