HISTORIE FIRMY

Společnost InstelNet s.r.o. byla založena v roce 2011 s cílem poskytování instalačních služeb v sektoru optických sítí. Během několika málo let se výrazně rozšířilo zaměření společnosti, především na komplexní dodávky služeb pro největší společnosti v oblasti telekomunikací a průmyslu.

Od samého počátku je ve společnosti aplikováno projektové řízení a kladen důraz na kvalitu poskytovaných služeb.

S růstem a rozšiřující se nabídkou služeb, šla v ruku v ruce i specializace pro jednotlivá odvětví a technologie. V současné době je z tohoto důvodu společnost rozdělena na dvě části a to část zaměřující se na služby k operátorům a developerům, jako je komplexní technologická výstavba nebo vnitřní pokrytí budov a část energo, kam spadají servisní, projekční a instalační služby, především z oblasti DC napájecích zdrojů, UPS a výroby rozváděčů.

Zároveň rozšiřujeme své služby i mimo ČR, především na Slovensko, kde se účastníme technologického swapu pro operátora ORANGE.

Společnost prochází pravidelným auditem ISO a k řízení procesů využívá enginu na SAP HANA společně s metodikou  PRINCE2.

 

CO DĚLÁME

Poskytujeme profesionální služby v oblasti instalací, systémové integrace, návrhu sítí, výstavby a servisu telekomunikačních technologií.

Hlavní kontakt

Dobronická 1257
148 00 Praha 4 - Kunratice

(+420) 261 112 941
(+420) 261 112 940 (FAX)

© 2019 Instelnet s.r.o. - All rights reserved. | Created by WEBB Creative