Technik – elektro

Co vás čeká

Hledáme nového kolegu, šikovného technika se zkušenostmi i bez, pro pomoc s instalacemi a servisem napájecích systémů a zdrojů záložního napájení. Jako člen instalačního týmu se budete podílet na realizaci slaboproudých a NN sítí například v datových centrech a administrativních budovách.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • výuční list nebo SŠ vzdělání
  • spolehlivost, pozitivní přístup a chuť učit se nové věci

Výhodou bude, pokud budete umět

  • aktivní řidič s oprávněním pro skupinu B
  • orientace v technické dokumentaci
  • zkušenosti s elektroinstalacemi, případně slaboproudými instalacemi
  • zkouška z nařízení vlády 194/2022 Sb. (dříve vyhláška č. 50/1978 Sb.)
  • základní znalost Microsoft Office
  • základní znalost anglického jazyka

Co vám můžeme nabídnout

Šanci rozvíjet se v zavedené české firmě s přátelskou atmosférou. Možnost kariérního růstu závisí zcela na Vašich schopnostech a budeme Vás podporovat v osobnostním a profesním rozvoji.

Firemní bezplatná školení v problematice záložních zdrojů, datových sítí, měření a plánování telekomunikačních sítí. Školení související s výkonem práce dle NV č. 194/2022 Sb.(dříve vyhláška 50). Plán osobního rozvoje dle Vašich znalostí, zkušeností a preferencí.

Finanční odměny na základě dosažených výsledků s možností kariérního růstu.

CO DĚLÁME

Poskytujeme profesionální služby v oblasti instalací, systémové integrace, návrhu sítí, výstavby a servisu telekomunikačních technologií.

Hlavní kontakt

Dobronická 1257
148 00 Praha 4 - Kunratice

(+420) 261 112 941
(+420) 261 112 940 (FAX)